Marketing w Przedsiębiorstwie. Kształtowanie świadomości i podejścia marketingowego w zarządzaniu., Wrocław

Chcemy przedstawić Marketing w Przedsiębiorstwie. Kształtowanie świadomości i podejścia marketingowego w zarządzaniu.. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 oraz zakończy się 2012-10-25. Organizatorem jest firma WITALNI-SZKOLENIA, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie, handlowe, sprzedaż, projekty, menedżerskie, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy wskazali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Hotel Jasek***. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Wrocław województwo Dolnośląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez firmę na 1205.40 PLN.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie pozwala zbyt dobrze ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy mają problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie parkingu bywa kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Marketing w Przedsiębiorstwie. Kształtowanie świadomości i podejścia marketingowego w zarządzaniu., przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie, handlowe, sprzedaż, projekty, menedżerskie, inne – zachęca WITALNI-SZKOLENIA mająca siedzibę w miejscowości wrocław.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Marketing w Przedsiębiorstwie. Kształtowanie świadomości i podejścia marketingowego w zarządzaniu..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *