Marketing w firmie, Katowice

Data szkolenia o nazwie: Marketing w firmie, jest planowany w dniu 2012-12-20. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować Państwu jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 517.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Organizator dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w stosunku do ceny bazowej, wynosi 6%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing w firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Marketing w firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *