Marketing w Firmie, Gdańsk

Szkolenie pt. Marketing w Firmie, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Perspecta. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-24.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Menedżerskie, reklama, sprzedaż/handlowe.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez firmę w Perspecta. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej uzyskania.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 430.50 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Marketing w Firmie, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Menedżerskie, reklama, sprzedaż/handlowe – zachęca Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Marketing w Firmie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *