Marketing usług zdrowotnych, Kraków

Chcemy zaoferować Marketing usług zdrowotnych. Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-21. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Marketingowe, Zarządzanie, biznesowe, PR, reklama, HR, aktywizacja zawodowa, inne.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Zastanówmy się… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy bądź samego jej zdobycia.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 823.20.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, jest równy 2%, a czas jej obowiązywania określono jako na czas nieokreślony.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na koniec wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Marketing usług zdrowotnych, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zarządzanie, biznesowe, PR, reklama, HR, aktywizacja zawodowa, inne – zachęca MatiConsulting mająca swą siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Marketing usług zdrowotnych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *