KURS ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI – KOMPENDIUM WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 4 dni, Warszawa

Termin szkolenia o nazwie: KURS ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI – KOMPENDIUM WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 4 dni, ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-03 oraz zakończy się 2012-12-10. Jesteśmy znani jako SEKA SA Warszawa i prowadzący szkolenia i pragniemy przedstawić Państwu jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Dział Personalny HR, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, zarządzanie zespołem.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w SEKA SA. Dla obiektu tego położenie zostało określone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Zdefiniujmy sobie… Czym wyróżnia się szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych umiejętności potrzebnych do wykonywania pracy bądź jej zdobycia.

Pomyślmy, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od firmy… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność osobista na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy cateringu są dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać organizatora, jeśli nie było napisane w opisie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1650.00 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu KURS ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI – KOMPENDIUM WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 4 dni, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, rekrutacja i selekcja personelu, praca w zespole, zarządzanie zespołem – zachęca SEKA SA Warszawa mająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: KURS ZARZĄDZANIA ZASOBAMI LUDZKIMI – KOMPENDIUM WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI 4 dni.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *