Kurs programowania stron www – tryb weekendowy, Lublin

Pragniemy Państwu zaoferować Kurs programowania stron www – tryb weekendowy. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany początek w dniu 2012-12-01 oraz zakończy się 2013-02-10. Organizatorem jest Gowork.pl, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Informatyczne IT, projektowanie stron www.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane są określone jako Lublin woj. Lubelskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto w wysokości 1799.00.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kurs programowania stron www – tryb weekendowy, przypisanego do kategorii – Informatyczne IT, projektowanie stron www – zaprasza Gowork.pl mająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Kurs programowania stron www – tryb weekendowy.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *