KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Rzeszów

Przebieg szkolenia : KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, ma planowany start w dniu 2012-11-02 i potrwa ono do 2012-11-30. Jesteśmy znani jako ARBIZ AKADEMIA BIZNESU i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Dodatkowo, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada wyznaczonej dokładnej lokalizacji. Nie jest najczęściej konieczna fizyczna obecności. Jest to efektem pośrednictwa komputera i Internetu jako kanału transmisji.

Zastanówmy się, czego wymagamy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w sytuacji intensywnych wielodniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w koszt czy powinno się o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Łącznie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 826.50.

Organizator dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako First Minute i, w odniesieniu do ceny podstawowej, to 5%, a czas jej obowiązywania podano jako do dnia 2012-10-28.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy być może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć ilość szkoleń.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU mająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *