KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Lublin

Pragniemy zaoferować KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30. Organizatorem jest firma ARBIZ AKADEMIA BIZNESU, która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie ma określonej lokalizacji. Nie jest konieczna osobista obecności. Wynika to z użycia komputera jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 826.50 PLN.

Obliczona tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-19, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Sale powinny być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zachęca ARBIZ AKADEMIA BIZNESU posiadająca siedzibę w mieście Poznań.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *