KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Jelenia Góra

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie ARBIZ AKADEMIA BIZNESU zatytułowane: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany początek w dniu 2012-11-02 oraz zakończy się 2012-11-30.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to oznacza, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest także konieczna osobista obecności. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji obrazu i dźwięku.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga cenę brutto na poziomie 826.50.

Obliczona tu wartość to promocja typu Rabat, która obowiązuje do dnia 2012-10-15, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w miejscowości Poznań.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *