KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, Gorzów Wielkopolski

Szkolenie o nazwie KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy ARBIZ AKADEMIA BIZNESU. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż ma przewidziany start w dniu 2012-11-02, zaś koniec 2012-11-30.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Dodatkowo, oprócz kategorii, szkolenie ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie ma dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisjidanych audiowizualnych.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 826.50 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona do dnia 2012-10-19 i rabat wynosi według prowadzących 5%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym szybciej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją, przypisanego do kategorii – Dotacje Europejskie, Biznesowe, umiejętności osobiste, finanse, pisanie wniosków unijnych, pozyskiwanie środków, rozliczanie projektu unijnego – zaprasza ARBIZ AKADEMIA BIZNESU z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: KURS PISANIA WNIOSKÓW UNIJNYCH POKL z Akredytacją.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *