Kurs HTML, Łódź

Oferujemy następne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. pt.: Kurs HTML. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 933.63 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kurs HTML, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Kurs HTML.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *