Kurs HTML, Łódź

Oferujemy następne szkolenie firmy Expose Sp. z o.o. pt.: Kurs HTML. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2013-02-18, zaś koniec 2013-02-19.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została związana z kategorią: Marketingowe, Informatyczne IT.

Dodatkowo, oprócz kategorii, oferta ma oznaczenie e-learning, a to znaczy, że nie posiada dokładnej lokalizacji. Nie jest wymagana osobista obecności uczestnika. Wynika to z użycia komputera i Internetu jako medium transmisji.

Umieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 933.63 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu wykorzystano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i bonifikata jest równa według prowadzących 5%.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kurs HTML, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Informatyczne IT – zachęca Expose Sp. z o.o. z siedzibą w mieście Warszawa.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod adresem: Kurs HTML.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *