Kurs Barmański/Szkolenie Barmańskie, Kraków

Szkolenie o nazwie Kurs Barmański/Szkolenie Barmańskie, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Międzynardowa Szkoła Barmanów i Sommelierów. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż ma planowany start w dniu 2012-10-08, zaś koniec 2012-10-19.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Gastronomiczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie deklarowana przez prowadzących w Międzynarodowa Szkoła Barmanów i Sommelierów. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Kraków województwo Małopolskie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 1100.00.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kurs Barmański/Szkolenie Barmańskie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Gastronomiczne – zaprasza Międzynardowa Szkoła Barmanów i Sommelierów mająca swą siedzibę w miejscowości Kraków.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kurs Barmański/Szkolenie Barmańskie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *