Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała

Chcemy zaprezentować Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała. Jest to szkolenie, którego data nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest firma AVENHANSEN Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *