Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała

Chcemy zaprezentować Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała. Jest to szkolenie, którego data nie posiada jednoznacznie określonego rozpoczęcia. Organizatorem jest firma AVENHANSEN Sp. z o.o., która gorąco zapraszają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego nie zostało w treści zaznaczone, gdzie miałby się on znajdować.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez firmę na 0.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym łatwiej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne – zachęca AVENHANSEN Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Kraków.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kultura żywego słowa z elementami retoryki i mowy ciała.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *