Księgowy na wagę złota (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Manager Własnej Kariery”), Łódź

Przedstawiamy nowe szkolenie firmy Seka ŁÓDŹ o nazwie: Księgowy na wagę złota (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Manager Własnej Kariery”). Według prowadzących i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-19, zaś koniec 2012-11-24.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, rachunkowość, programy księgowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty deklarowana przez prowadzących w SEKA ŁÓDŹ. Dla obiektu tego miejsce zostało wyznaczone jako Łódź woj. Łódzkie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od organizatora… Jak duża ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie warunki lokalowe czy cateringu będą dostępne. Co w przypadku ciągłych kilkudniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w koszt czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to można zapytać prowadzących, jeśli nie było zaznaczone w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 699.00 PLN.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Księgowy na wagę złota (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Manager Własnej Kariery”), przypisanego do kategorii – Księgowe, rachunkowość, programy księgowe – zachęca Seka ŁÓDŹ posiadająca siedzibę w miejscowości ŁÓDŹ.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Księgowy na wagę złota (szkolenie + konsultacje w ramach programu „Manager Własnej Kariery”).

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *