KSIĘGOWOŚĆ w PROJEKTACH – ROZLICZANIE PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW UE, LUBLIN

Prezentujemy nowe szkolenie firmy ORYLION Ewolucja w Biznesie o nazwie: KSIĘGOWOŚĆ w PROJEKTACH – ROZLICZANIE PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW UE. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-29.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Księgowe, pozyskiwanie środków, dotacje unijne, rachunkowość.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w SIEDZIBA FIRMY ORYLION, UL. DOLNA PANNY MARII 56. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako LUBLIN woj. Lubelskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 393.60 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu KSIĘGOWOŚĆ w PROJEKTACH – ROZLICZANIE PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW UE, przypisanego do kategorii – Księgowe, pozyskiwanie środków, dotacje unijne, rachunkowość – zaprasza ORYLION Ewolucja w Biznesie mająca swą siedzibę w miejscowości Lublin.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: KSIĘGOWOŚĆ w PROJEKTACH – ROZLICZANIE PROJEKTÓW DOFINANSOWANYCH ZE ŚRODKÓW UE.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *