Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., Kraków

Prezentujemy Państwu nowe szkolenie firmy Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej pt.: Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne.. Według prowadzących i informacji podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-19, zaś koniec 2012-11-20.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Prawne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych zdolności wymaganych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Kraków województwo Małopolskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 1460.63 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i obniżka jest równa według firmy 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne., przypisanego do kategorii – Prawne, Administracja, publiczna, fundacje, projekty unijne, administracyjne, administracji publicznej, inne – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca swą siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Księgowość Projektów Unijnych. 2-dniowe warsztaty praktyczne..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *