Księgowość od Podstaw Szkolenie Otwarte

Termin szkolenia : Księgowość od Podstaw Szkolenie Otwarte, ma przewidziany początek w dniu 2012-11-13 i potrwa ono do 2012-11-14. Jesteśmy znani jako Perspecta i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Księgowe, Firmowe, zarządzanie biurem, programy księgowe.

W ogłoszeniu prowadzący zdecydowali się wskazać jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dokładniejsze położenia nie zostały ujawnione.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez firmę na 0.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość od Podstaw Szkolenie Otwarte, przypisanego do kategorii – Księgowe, Firmowe, zarządzanie biurem, programy księgowe – zachęca Perspecta posiadająca swą siedzibę w miejscowości Gdańsk.

Dane szczegółowe na temat tego szkolenia można przeczytać pod adresem: Księgowość od Podstaw Szkolenie Otwarte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *