Księgowość od Podstaw, Gdańsk

Termin szkolenia o nazwie: Księgowość od Podstaw, ma planowany start w dniu 2012-11-10, zaś koniec 2012-11-11. Jesteśmy znani jako Perspecta i organizator szkoleń i chcemy zaprezentować jedno z nich.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Księgowe, Firmowe, zarządzanie biurem, programy księgowe.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w Perspecta. Dla obiektu tego położenie zostało wyznaczone jako Gdańsk woj. Pomorskie.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy może zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo zmniejszyć ilość szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 613.77 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Księgowość od Podstaw, przypisanego do kategorii – Księgowe, Firmowe, zarządzanie biurem, programy księgowe – zachęca Perspecta z siedzibą w miejscowości Gdańsk.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Księgowość od Podstaw.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *