Kreowanie i stylizacja wizerunku, Szkolenie Zamknięte, Gdańsk

Pragniemy Państwu zaoferować Kreowanie i stylizacja wizerunku, Szkolenie Zamknięte. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-11-24. Organizatorem jest Perspecta, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, autoprezentacja. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty przewidywana przez prowadzących w PERSPECTA. Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Gdańsk województwo Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą oszacowano przez organizatora na 308.73 PLN.

Ważną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kreowanie i stylizacja wizerunku, Szkolenie Zamknięte, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, autoprezentacja – zaprasza Perspecta mająca siedzibę w mieście Gdańsk.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kreowanie i stylizacja wizerunku, Szkolenie Zamknięte.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *