Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów, Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska pt.: Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-15 i potrwa ono do 2012-12-16.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Ośrodek Psychoterapii i Psychedukacji Cieszyńska.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 500.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *