Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów, Warszawa

Prezentujemy Państwu kolejne szkolenie firmy Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska pt.: Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-12-15 i potrwa ono do 2012-12-16.

Zaznaczono także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Ośrodek Psychoterapii i Psychedukacji Cieszyńska.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 500.00 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dobrze ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zatłoczone tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, zarządzanie zespołem, zarządzanie talentami – zaprasza Ośrodek Psychoterapii i Psychoedukacji Cieszyńska mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kreatywność i twórcze rozwiązywanie problemów.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *