KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, Katowice

Oferujemy Państwu nowe szkolenie firmy Gowork.pl pt.: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin ma planowany start w dniu 2012-11-13, zaś koniec 2013-03-05.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, kadry i płace. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Pomyślmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu poprawę ogólnych lub zawodowych zdolności koniecznych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Katowice woj. Śląskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 1399.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Ważną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Kończąc przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, kadry i płace – zachęca Gowork.pl mająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *