KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, Bydgoszcz

Chcemy Państwu zaoferować KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-11-13 oraz zakończy się 2013-02-21. Organizatorem jest firma Gowork.pl, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, kadry i płace. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zapowiadana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Bydgoszcz województwo Kujawsko – Pomorskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wspólnie z nim szkolenie osiąga wartość brutto na poziomie 1399.00.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, kadry i płace – zaprasza Gowork.pl mająca siedzibę w mieście WARSZAWA.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: KP3 – Kursy kadry i place Wtorek-Czwartek 120h 20%teorii 80%praktyki.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *