KOSZTORYSOWANIE I ROZLICZANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH, Warszawa

Oferujemy Państwu kolejne szkolenie OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann pt.: KOSZTORYSOWANIE I ROZLICZANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH. Według organizatora i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin jest planowany w dniu 2012-10-25.

Jeśli szukasz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została powiązana z kategorią: Prawne, Budowlane, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Warszawa, Pałac Staszica (budynek PAN), ul. Nowy Świat 72. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Rozważmy… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to pewna forma zajęć pozaszkolnych, która ma na celu uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji potrzebnych do wykonywania pracy lub też samego jej zdobycia.

Kwota szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Łącznie z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 639.60.

Wnętrze obiektu powinno być adekwatne dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu KOSZTORYSOWANIE I ROZLICZANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH, przypisanego do kategorii – Prawne, Budowlane, prawo budowlane, prawo zamówień publicznych – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann posiadająca swą siedzibę w miejscowości Szczecin.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: KOSZTORYSOWANIE I ROZLICZANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAMÓWIENIACH PUBLICZNYCH.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *