Kontrola jakości w procesie poligraficznym. DTP – Prepress – Druk. Zagadnienia praktyczne. szkolenie, Warszawa

Chcemy zaprezentować Kontrola jakości w procesie poligraficznym. DTP – Prepress – Druk. Zagadnienia praktyczne. szkolenie. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany start w dniu 2012-11-21, zaś koniec 2012-11-22. Organizatorem jest OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Produkcja, zarządzanie, inne.

W ogłoszeniu organizatorzy zaznaczyli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Warszawa, Pałac Staszica ul. Nowy Świat 72. Dla tego obiektu szczegóły są wyszczególnione jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 1205.40 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na starcie.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do uczestnictwa w szkoleniu Kontrola jakości w procesie poligraficznym. DTP – Prepress – Druk. Zagadnienia praktyczne. szkolenie, przypisanego do kategorii – Produkcja, zarządzanie, inne – zachęca OŚRODEK EDUKACYJNY FORUM SZCZECIN Anna Hoffmann z siedzibą w mieście Szczecin.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kontrola jakości w procesie poligraficznym. DTP – Prepress – Druk. Zagadnienia praktyczne. szkolenie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *