Kontakt z klientem trudnym, Kraków

Chcemy Państwu zaoferować Kontakt z klientem trudnym. Jest to szkolenie, którego przebieg jest przewidziany w dniu 2012-12-06. Organizatorem jest firma ANVIX SP. Z O.O., która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Turystyczne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zapowiadana przez prowadzących w Hotel Radisson Blu. Dla obiektu tego położenie zostało zaznaczone jako Kraków województwo Małopolskie.

Pomyślmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje, jest to pewna forma aktywności posiadająca za cel uzyskanie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania zawodu lub jej zdobycia.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 196.80 PLN.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają łatwiej. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest zbyt dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kontakt z klientem trudnym, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Turystyczne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca swą siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kontakt z klientem trudnym.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *