Konsolidacja sprawozdań finansowych, Katowice

Szkolenie o nazwie Konsolidacja sprawozdań finansowych, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy Gowork.pl. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-10-24 i potrwa ono do 2012-10-25.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Finansowe, Księgowe.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako Katowice woj. Śląskie.

Wartość szkolenia, które macie Państwo przed sobą, zawiera w sobie podatek, w wysokości 0%. Razem z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 800.00.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub odłożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Konsolidacja sprawozdań finansowych, przypisanego do kategorii – Finansowe, Księgowe – zaprasza Gowork.pl mająca swą siedzibę w miejscowości WARSZAWA.

Dane dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Konsolidacja sprawozdań finansowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *