KONFERENCJA DOBRE PRAKTYKI CONTROLLINGU Lean Accounting, KPI, BSC Controlling drogą do poprawy efekt, Warszawa

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU sp.k. o nazwie: KONFERENCJA DOBRE PRAKTYKI CONTROLLINGU Lean Accounting, KPI, BSC Controlling drogą do poprawy efekt. Według organizatora i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany początek w dniu 2012-10-24, zaś koniec 2012-10-26.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, programy księgowe, cywilne, windykacja, ochrona danych. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja szkolenia jest w treści oferty zapowiadana przez organizatora w HOTEL MARIOTT. Dla obiektu tego miejsce zostało określone jako Warszawa woj. Mazowieckie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 2017.20 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu KONFERENCJA DOBRE PRAKTYKI CONTROLLINGU Lean Accounting, KPI, BSC Controlling drogą do poprawy efekt, przypisanego do kategorii – Księgowe, Prawne, podatki, rachunkowość, programy księgowe, cywilne, windykacja, ochrona danych – zaprasza MDDP spółka z ograniczoną odpowiedzialnością AKADEMIA BIZNESU sp.k. mająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: KONFERENCJA DOBRE PRAKTYKI CONTROLLINGU Lean Accounting, KPI, BSC Controlling drogą do poprawy efekt.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *