Komunikacja – woj. mazowieckie, WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie firmy Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. pt.: Komunikacja – woj. mazowieckie. Według prowadzących i detali podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma przewidziany początek w dniu 2012-10-29 oraz zakończy się 2012-10-30.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Oferta została dodana z kategorią: Interpersonalne, efektywna komunikacja.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Opisane tu powyżej szkolenie należy do kategorii darmowych. Fakt ten może wynikać z dofinansowania. O tę ewentualność można dopytać organizatora.

Wnętrze obiektu powinno być odpowiednie dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja – woj. mazowieckie, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, efektywna komunikacja – zaprasza Grupa Doradcza Human Power sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w miejscowości Warszawa.

Dane szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Komunikacja – woj. mazowieckie.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *