Komunikacja podczas audytu. Miękkie aspekty audytu wewnętrznego, WARSZAWA

Oferujemy Państwu następne szkolenie firmy Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o. zatytułowane: Komunikacja podczas audytu. Miękkie aspekty audytu wewnętrznego. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości zainteresowanych, termin ma planowany start w dniu 2012-10-25 i potrwa ono do 2012-10-26.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Interpersonalne, Jakość, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wywieranie wpływu, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Warto zobaczyć z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie ograniczyć liczbę dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zapowiadają jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu szczegóły są zaznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez organizatora na 1660.50 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Warto też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia będą dostępne. Co w przypadku intensywnych wielodniowych szkoleń z noclegami? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samodzielnie. O wszystko to najlepiej zapytać prowadzących, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Na sam koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja podczas audytu. Miękkie aspekty audytu wewnętrznego, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Jakość, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, wywieranie wpływu, inne – zachęca Centrum Doskonalenia Zarządzania MERITUM Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Komunikacja podczas audytu. Miękkie aspekty audytu wewnętrznego.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *