Komunikacja niewerbalna w biznesie – warsztaty praktyczne, Kraków

Szkolenie zatytułowane Komunikacja niewerbalna w biznesie – warsztaty praktyczne, które tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J.. Detale opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, sprawdź w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została połączona z kategorią: Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, procesy biznesowe.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako Kraków woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 541.20 PLN.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Tyle że podanie tylko nazwy miasta nie jest w pełni dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym prędzej może się okazać, że uczestnicy uskarżać się będą na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dotarcie nie zawsze jest prosty lub znalezienie miejsca postoju jest utrudnione.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja niewerbalna w biznesie – warsztaty praktyczne, przypisanego do kategorii – Biznesowe, Interpersonalne, umiejętności osobiste, kompetencje biznesowe, autoprezentacja, efektywna komunikacja, wystąpienia publiczne, procesy biznesowe – zaprasza MASTERS CENTRUM SZKOLENIA BIZNESU A & A POLAŃSKA SP.J. z siedzibą w miejscowości LUBLIN.

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Komunikacja niewerbalna w biznesie – warsztaty praktyczne.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *