Komunikacja marketingowa na rynku B2B, WARSZAWA

Szkolenie o nazwie Komunikacja marketingowa na rynku B2B, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z bogatszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest przewidziany w dniu 2012-12-06.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie podane jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie zostało oszacowane przez organizatora na 823.20 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Wskazana tu kwota to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, jest równy 2%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną rzeczą podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na koniec przypominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne – zachęca MatiConsulting posiadająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *