Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Komunikacja marketingowa na rynku B2B, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z szerszej oferty firmy szkoleniowej MatiConsulting. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż jest planowany w dniu 2012-11-07.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Finansowe, Menedżerskie. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy przewidzieli jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane zostały podane jako Warszawa woj. Małopolskie.

Zastanówmy się… Czym charakteryzuje się szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie, jest to forma aktywności mająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania pracy bądź też jej uzyskania.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą wyceniono przez firmę na 823.20 PLN.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 2%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec przypominam ponownie, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Finansowe, Menedżerskie – zaprasza MatiConsulting posiadająca siedzibę w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *