Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Poznań

Pragniemy przedstawić Komunikacja marketingowa na rynku B2B. Jest to szkolenie, którego data jest przewidziany w dniu 2013-01-15. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący wskazali jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Warto zobaczyć z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość szkoleń.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez organizatora na 789.60 PLN i jest to kwota brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

By zachęcić do wzięcia udziału w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i upust wynosi według organizatorów 6%.

Miasta nowoczesne czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im gęstsza zabudowa tym prędzej może wyjść na jaw, że uczestnicy wskażą problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w okolicach, do których dojazd nie jest niezbyt łatwy lub znalezienie parkingu jest kłopotliwe.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na koniec wspominam znowu, że do wzięcia udziału w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne – zachęca MatiConsulting z siedzibą w mieście Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *