Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Poznań

Przebieg szkolenia pt.: Komunikacja marketingowa na rynku B2B, jest przewidziany w dniu 2012-11-23. Jesteśmy znani jako MatiConsulting i organizator szkoleń i chcemy przedstawić jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została dodana z kategorią: Finansowe, Menedżerskie.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zarezerwował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie zaznaczone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Pomyślmy, czego oczekujemy od szkolenia? Być może także od prowadzących… Jak liczna ma być grupa? Czy konieczna jest obeecność fizyczna na zajęciach? Jakie możliwości lokalowe czy wyżywienia są dostępne. Co w sytuacji ciągłych kilkudniowych szkoleń z zakwaterowaniem? Czy są wliczone w cenę czy należy o to zadbać samemu. O wszystko to można zapytać organizatora, jeśli nie zostało napisane w opisie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez organizatora na 823.20 PLN.

By zachęcić do uczestnictwa w szkoleniu zastosowano cenę promocyjną typu Rabat. Obowiązuje ona na czas nieokreślony i rabat wynosi według organizatorów 2%.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej liczby uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Kończąc przypominam jeszcze raz, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Finansowe, Menedżerskie – zaprasza MatiConsulting mająca siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje dokładniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *