Komunikacja marketingowa na rynku B2B, Poznań

Chcemy przedstawić Komunikacja marketingowa na rynku B2B. Jest to szkolenie, którego data jest planowany w dniu 2012-11-23. Organizatorem jest firma MatiConsulting, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została połączona z kategorią: Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne.

Warto sprawdzić z jakim szkoleniem mamy do czynienia. Jest ono otwarte, czy może zamknięte. Gdy to już wiemy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny bywa wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może znacznie zmniejszyć ilość dostępnych szkoleń.

W ogłoszeniu prowadzący zadeklarowali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu dane teleadresowe zostały wyszczególnione jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 823.20 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Prowadzący dla tego szkolenia ustalili typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny bazowej, wynosi 2%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na starcie.

Na sam koniec wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja marketingowa na rynku B2B, przypisanego do kategorii – Marketingowe, Zawodowe, handlowe, reklama, sprzedaż, inne – zaprasza MatiConsulting mająca swą siedzibę w miejscowości Książ Wlkp..

Informacje pełniejsze o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Komunikacja marketingowa na rynku B2B.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *