KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA – BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM, PROBLEMY W KOMUNIKACJI, TRUDNY KLIENT. , Legnica

Chcemy przedstawić KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA – BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM, PROBLEMY W KOMUNIKACJI, TRUDNY KLIENT. . Jest to szkolenie, którego przebieg jest planowany w dniu 2012-11-22. Organizatorem jest firma Akademia Doskonalenia Kadr, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy.

W ogłoszeniu organizatorzy wybrali jako miejsce przeprowadzenia szkolenia ATUT – Centrum Edukacyjne. Dla tego obiektu miejsce zostały podane jako Legnica województwo Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 282.90 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Miasta większe czy choćby aglomeracje mają prościej. Niestety podanie tylko nazwy miasta nie pozwala dokładnie ocenić możliwości transportowo-komunikacyjnych. Im większe tym łatwiej może wyjść na jaw, że uczestnicy uskarżają się na problemy z dojazdem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dojazd nie zawsze jest łatwy lub znalezienie parkingu jest trudne.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA – BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM, PROBLEMY W KOMUNIKACJI, TRUDNY KLIENT. , przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, samorządowa, pracownik biurowy – zachęca Akademia Doskonalenia Kadr posiadająca swą siedzibę w mieście Brzeg.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: KOMUNIKACJA INTERPERSONALNA – BUDOWANIE RELACJI Z KLIENTEM, PROBLEMY W KOMUNIKACJI, TRUDNY KLIENT. .

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *