Komunikacja i asertywność, Kraków

Termin szkolenia o nazwie: Komunikacja i asertywność, jest planowany w dniu 2012-12-13. Jesteśmy znani jako ANVIX SP. Z O.O. i prowadzący szkolenia i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli wertujesz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Interpersonalne.

Warto sprawdzić z jakim typem szkolenia mamy do czynienia. Czy jest ono otwarte, czy zamknięte. Jeśli tę informację już posiadamy, to czy jest ono wewnętrzne czy może zewnętrzne. Jako osobny jest wymieniany e-learning. Każda z tych informacji może bardzo ograniczyć ilość dostępnych szkoleń.

Rozważmy… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę definicje słownikowe, jest to aktywność posiadająca na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych zdolności potrzebnych do wykonywania zawodu lub też samego jej uzyskania.

W ogłoszeniu prowadzący przewidzieli jako miejsce odbywania szkolenia Hotel Radisson Blu. Dla tego obiektu szczegóły zostały wyznaczone jako Kraków woj. Małopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 196.80 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Komunikacja i asertywność, przypisanego do kategorii – Interpersonalne – zaprasza ANVIX SP. Z O.O. mająca siedzibę w miejscowości KRAKÓW.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Komunikacja i asertywność.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *