Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-02-19 i potrwa ono do 2013-02-20.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, inne, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Ibis Warszawa Centrum.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1709.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, inne, HR, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *