Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement, Warszawa

Szkolenie zatytułowane Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement, które Państwu tutaj prezentujemy, jest jednym z pełniejszej oferty firmy Effect Group Sp. z o.o.. Detale opisu pozwalają zauważyć, iż ma przewidziany start w dniu 2013-02-19 i potrwa ono do 2013-02-20.

Zasugerowano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, inne, HR, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Hotel Ibis Warszawa Centrum.Miejsce jest w ofercie zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Umieszczone tu szkolenie jest wycenione przez firmę na 1709.70 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla sugerowanej ilości uczestników. Warto także zerknąć, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement, przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, inne, HR, kierownicze – zaprasza Effect Group Sp. z o.o. posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kompetencje Menedżera – zwalnianie i outplacement.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *