KOMPENDIUM WIEDZY Z PROCESU BUDOWLANEGO, Krynica Zdrój

Data szkolenia : KOMPENDIUM WIEDZY Z PROCESU BUDOWLANEGO, ma planowany start w dniu 2012-10-08, zaś koniec 2012-10-10. Jesteśmy znani jako EDU-SKILLS SZKOLENIA i organizator szkoleń i chcemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta została związana z kategorią: Budowlane, Techniczne, budowa, prawo budowlane, inżynieria, budownictwo, uprawnienia, uprawnienia budowlane.

Lokalizacja szkolenia jest w ofercie deklarowana przez organizatora w HOTEL PREZYDENT ***** WELLNESS & SPA . Dla obiektu tego położenie zostało podane jako Krynica Zdrój woj. Małopolskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego doliczeniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez organizatora na 2460.00 PLN.

Sale powinny być odpowiednie dla sugerowanej ilości uczestników. Warto też sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub odłożenie na inny, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na starcie.

Na zakończenie wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu KOMPENDIUM WIEDZY Z PROCESU BUDOWLANEGO, przypisanego do kategorii – Budowlane, Techniczne, budowa, prawo budowlane, inżynieria, budownictwo, uprawnienia, uprawnienia budowlane – zachęca EDU-SKILLS SZKOLENIA mająca swą siedzibę w miejscowości Lublin.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: KOMPENDIUM WIEDZY Z PROCESU BUDOWLANEGO.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *