Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta, Wrocław

Szkolenie pt. Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta, które tutaj przedstawiamy, jest jednym z szerszej oferty firmy Akademia Doskonalenia Kadr. Szczegóły opisu pozwalają dostrzec, iż jest przewidziany w dniu 2012-11-07.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została połączona z kategorią: Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Budynek Szkół Policealnych COSINUS.Położenie jest w ofercie określone jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Cena szkolenia, o którym Państwo czytacie, zawiera w sobie podatek, w wysokości 23%. Razem z nim szkolenie osiąga wartość brutto w wysokości 282.90.

Ważną kwestią podczas szukania jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr z siedzibą w miejscowości Brzeg.

Dane dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *