Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta, Wrocław

Termin szkolenia o nazwie: Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta, jest planowany w dniu 2012-10-17. Jesteśmy znani jako Akademia Doskonalenia Kadr i organizator szkoleń i pragniemy zaoferować jedno z nich.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została związana z kategorią: Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty deklarowana przez firmę w Budynek Szkół Policealnych COSINUS. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Wrocław woj. Dolnośląskie.

Zamieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez organizatora na 282.90 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Istotną rzeczą podczas szukania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na wstępie.

Ważną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Zbliżając się już ku końcowi przypominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta, przypisanego do kategorii – Administracja, publiczna, rządowa, samorządowa – zaprasza Akademia Doskonalenia Kadr mająca swą siedzibę w miejscowości Brzeg.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod adresem: Kodeks postępowania administracyjnego po zmianach, w tym prowadzenie metryki sprawy. Stosowanie Usta.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *