Kierowca wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym wraz z wymianą butli gazowych, Tychy

Chcemy Państwu przedstawić Kierowca wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym wraz z wymianą butli gazowych. Jest to szkolenie, którego data ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2012-11-29, zaś koniec 2012-12-14. Organizatorem jest firma CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ, która gorąco zachęcają do wzięcia udziału.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Zawodowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Firma podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Centrum Edukacji Zawodowej.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Tychy woj. Śląskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy wartość brutto, którą oszacowano przez prowadzących na 550.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na sam koniec przypominam jeszcze raz, że do uczestnictwa w szkoleniu Kierowca wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym wraz z wymianą butli gazowych, przypisanego do kategorii – Zawodowe – zaprasza CENTRUM EDUKACJI ZAWODOWEJ posiadająca swą siedzibę w mieście Tychy.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Kierowca wózków jezdniowych w transporcie wewnątrzzakładowym wraz z wymianą butli gazowych.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *