Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., WARSZAWA

Przedstawiamy Państwu następne szkolenie Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej zatytułowane: Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji.. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin ma przewidziany rozpoczęcie w dniu 2013-04-29, zaś koniec 2013-04-30.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, systemy motywacyjne, przywództwo, procesy biznesowe. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją oddaje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie wyznaczone jako WARSZAWA województwo Mazowieckie.

Zastanówmy się… Czym jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to forma aktywności posiadająca za cel uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji wymaganych do wykonywania pracy albo samego jej uzyskania.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 23. Po jego dodaniu uzyskujemy cenę brutto, którą wyceniono przez firmę na 1156.82 PLN.

Prowadzący dla tego szkolenia podali typ promocji jako Rabat i, w odniesieniu do ceny wyjściowej, jest równy 5%, a czas jej obowiązywania podano jako na czas nieokreślony.

Miasta duże czy choćby aglomeracje mają ułatwione zadanie. Niestety podanie jedynie nazwy miasta nie jest właściwie ocenić trudności transportowo-komunikacyjnych. Im bardziej zaludnione tym szybciej może się okazać, że uczestnicy wskażą problemy z dotarciem. Zwłaszcza gdy szkolenie odbywa się w dzielnicy, do których dotarcie nie jest niezbyt prosty lub znalezienie miejsca postoju bywa utrudnione.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na starcie.

Na zakończenie wspominam znowu, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, Biznesowe, umiejętności osobiste, zarządzanie zespołem, systemy motywacyjne, przywództwo, procesy biznesowe – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej posiadająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod adresem: Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *