Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., Poznań

Termin szkolenia o nazwie: Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., ma przewidziany początek w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-14. Jesteśmy znani jako Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej i organizator szkoleń i chcemy zaoferować Państwu jedno z nich.

Zaznaczono także, iż jest ono związane z kategorią: Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, rekrutacja, logistyka, kierownicze. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej lepiej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zapowiadają jako miejsce przeprowadzenia szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie są wyszczególnione jako Poznań woj. Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 1156.82 PLN i jest to wartość brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Podana tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny nominalnej, wynosi 5%.

Ważną rzeczą podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów natury transportowej już na wstępie.

Istotną kwestią podczas szukania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów natury transportowej już na wstępie.

Zdefiniujmy sobie… Co to jest szkolenie? Biorąc pod uwagę znaczenie słownikowe, jest to aktywność, która ma na celu uzupełnienie ogólnych lub zawodowych kwalifikacji koniecznych do wykonywania pracy albo też jej zdobycia.

Na zakończenie wspominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., przypisanego do kategorii – Menedżerskie, Zarządzanie, negocjacje, motywacja, rekrutacja, logistyka, kierownicze – zaprasza Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej z siedzibą w miejscowości Poznań.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można znaleźć pod linkiem: Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *