Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., Poznań

Chcemy przedstawić Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji.. Jest to szkolenie, którego data ma planowany rozpoczęcie w dniu 2012-12-13, zaś koniec 2012-12-14. Organizatorem jest firma Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, autoprezentacja, asertywność, kreatywność. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

Organizator podał w treści, iż jako miejsce trwania zadeklarował Obiekt szkoleniowy.Położenie jest w ofercie podane jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Umieszczone tu szkolenie jest oszacowane przez firmę na 1156.82 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 23 podatek.

Wyliczona tu cena to promocja typu Rabat, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny wyjściowej, to 5%.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji., przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, w organizacji, w biznesie, menedżerski, autoprezentacja, asertywność, kreatywność – zachęca Centrum Organizacji Szkoleń i Konferencji SEMPER /szkolenia: unijne, biznesowe, dla administracji publicznej mająca siedzibę w miejscowości Poznań.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można znaleźć pod linkiem: Kierowanie zespołem – 2-dniowe warsztaty menedżerskie z elementami gry strategicznej i symulacji..

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *