Kalibracja, Toruń

Przedstawiamy Państwu kolejne szkolenie Kluby EDDU o nazwie: Kalibracja. Według prowadzących i szczegółów podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-07.

Wspomniano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, efektywna komunikacja, NLP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją charakteryzuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

W ogłoszeniu prowadzący zaznaczyli jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu miejsce zostały zaznaczone jako Toruń województwo Kujawsko – Pomorskie.

Próg podatkowy dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego doliczeniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez prowadzących na 39.00 PLN.

Istotną rzeczą podczas wyszukiwania jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dojazdem już na starcie.

Istotną kwestią podczas poszukiwania jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec wspominam jeszcze raz, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kalibracja, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, efektywna komunikacja, NLP – zachęca Kluby EDDU mająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze o tym szkoleniu można przeczytać pod linkiem: Kalibracja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *