Kalibracja, Radom

Chcemy zaprezentować Kalibracja. Jest to szkolenie, którego termin jest planowany w dniu 2012-10-13. Organizatorem jest Kluby EDDU, która bardzo zachęcają do wzięcia udziału.

Jeśli przetrząsasz sieć w poszukiwaniu szkolenia w określonej kategorii, zobacz w jakiej znajduje się to. Oferta ta została dodana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, menedżerski, trenerów, inne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, NLP.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w treści oferty zapowiadana przez prowadzących w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało podane jako Radom woj. Mazowieckie.

Wartość szkolenia, o którym Państwo czytacie, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto w wysokości 39.00.

Sale powinny być odpowiednie dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze także zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Ważną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie przypominam jeszcze raz, iż do wzięcia udziału w szkoleniu Kalibracja, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, menedżerski, trenerów, inne, efektywna komunikacja, rozwój osobisty, NLP – zachęca Kluby EDDU posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod adresem: Kalibracja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *