Kalibracja, Poznań

Prezentujemy Państwu następne szkolenie Kluby EDDU pt.: Kalibracja. Według organizatora i detali podanych do wiadomości chętnych, termin jest planowany w dniu 2012-10-13.

Zasugerowano także, iż jest ono związane z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, efektywna komunikacja, NLP. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której ofert poszukujesz.

W ogłoszeniu organizatorzy zdecydowali się wskazać jako miejsce odbywania szkolenia Obiekt szkoleniowy. Dla tego obiektu położenie zostały określone jako Poznań województwo Wielkopolskie.

Zamieszczone tu szkolenie zostało wycenione przez organizatora na 39.00 PLN i jest to cena brutto. W jej skład wchodzi, określony na 0 podatek.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest poświęcenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Ważną kwestią podczas wyszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się sprawiać problemów z dotarciem już na wstępie.

Na koniec przypominam ponownie, iż do uczestnictwa w szkoleniu Kalibracja, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, rozwój osobisty, trenerów, inne, efektywna komunikacja, NLP – zachęca Kluby EDDU mająca siedzibę w mieście Warszawa.

Dane pełniejsze na temat tego szkolenia można przeczytać pod linkiem: Kalibracja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *