Kalibracja, Białystok

Szkolenie o nazwie Kalibracja, które Państwu tutaj przedstawiamy, jest jednym z oferty firmy szkoleniowej Kluby EDDU. Detale opisu pozwalają stwierdzić, iż jest przewidziany w dniu 2012-10-06.

Jeśli poszukujesz szkolenia w określonej kategorii, spójrz w jakiej znajduje się to. Wspomniana propozycja została powiązana z kategorią: Interpersonalne, Coachingowe, w biznesie, rozwój osobisty, inne, efektywna komunikacja, NLP.

Prowadzący podał w treści, iż jako miejsce trwania przewidział Obiekt szkoleniowy.Miejsce jest w ofercie wyznaczone jako Białystok województwo Podlaskie.

Podatek dla tego szkolenia wynosi 0. Po jego dodaniu uzyskujemy kwotę brutto, którą wyceniono przez firmę na 39.00 PLN.

Sale powinny być dopasowane dla maksymalnej liczby uczestników. Dobrze także sprawdzić, czy nie istnieje wymóg minimalnej liczby biorących udział. W takiej sytuacji najczęściej dochodzi do rezygnacji z przeprowadzenia szkolenia lub przełożenie na dogodniejszy, późniejszy termin.

Istotną kwestią podczas poszukiwań jest zwrócenie uwagi na lokalizację. Nie powinno się sprawiać problemów z dojazdem już na starcie.

Na zakończenie wspominam ponownie, że do wzięcia udziału w szkoleniu Kalibracja, przypisanego do kategorii – Interpersonalne, Coachingowe, w biznesie, rozwój osobisty, inne, efektywna komunikacja, NLP – zaprasza Kluby EDDU posiadająca swą siedzibę w mieście Warszawa.

Informacje dokładniejsze na temat tego szkolenia można odnaleźć pod linkiem: Kalibracja.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *