Kadry w pigułce, Warszawa

Pragniemy Państwu zaoferować Kadry w pigułce. Jest to szkolenie, którego przebieg ma planowany początek w dniu 2012-09-22 i potrwa ono do 2012-09-23. Organizatorem jest Centrum Edukacji i Rozwoju Namaste, która bardzo zapraszają do wzięcia udziału.

Dodano także, iż jest ono powiązane z kategorią: Dział Personalny HR, rekrutacja i selekcja personelu, kadry i płace, czas pracy. A przynajmniej obecność tam, najlepiej ją opisuje. Przyjrzyj się jej dokładniej jeśli jest to ta, w której szkoleń poszukujesz.

Lokalizacja spotkania szkoleniowego jest w ofercie zarezerwowana przez organizatora w Obiekt szkoleniowy. Dla obiektu tego miejsce zostało zaznaczone jako Warszawa województwo Mazowieckie.

Kwota szkolenia, które macie Państwo przed sobą, uwzględnia podatek, w wysokości 0%. Wraz z nim szkolenie osiąga kwotę brutto na poziomie 350.00.

Wyliczona tu kwota to promocja typu First Minute, która obowiązuje na czas nieokreślony, a sam upust, w stosunku do ceny bazowej, to 100 PLN.

Wnętrze obiektu powinno być dopasowane dla maksymalnej ilości uczestników. Dobrze też zerknąć, czy nie istnieje uwaga co do minimalnej liczby uczestników. W takim wypadku najczęściej dochodzi do odwołania szkolenia lub przesunięcie na inny, późniejszy termin.

Ważną rzeczą podczas poszukiwania jest poświęcenie uwagi na miejsce. Nie powinno się powodować problemów z dotarciem już na wstępie.

Kończąc wspominam ponownie, że do uczestnictwa w szkoleniu Kadry w pigułce, przypisanego do kategorii – Dział Personalny HR, rekrutacja i selekcja personelu, kadry i płace, czas pracy – zachęca Centrum Edukacji i Rozwoju Namaste posiadająca siedzibę w miejscowości Warszawa.

Informacje szczegółowe o tym szkoleniu można odnaleźć pod linkiem: Kadry w pigułce.

Powyższa oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu Kodeksu Cywilnego czy też prawa handlowego. Podane ceny oraz parametry usług mogą ulec zmianie bez zapowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *